Xiaomi прокоментувала заклики викинути її смартфони

Китайський технологічний гігант Xiaomi офіційно прокоментував заяви Міністерства оборони Литви про наявність цензури в смартфонах компанії.

Напередодні з’явилися повідомлення про те, що Міноборони Литви радить користувачам не купувати смартфони китайського виробника і позбавлятися від існуючих пристроїв з Китаю. За даними литовського агентства кібербезпеки, пристрої Xiaomi, що продаються в Європі, мають вбудовану здатність розпізнавати і блокувати певні фрази, такі як «Хай живе незалежність Тайваню» і «демократичний рух».

Компанія заявляє, що пристрої Xiaomi НЕ цензурують повідомлення, що відправляються користувачами, або текст, що ними вводиться:

Xiaomi ніколи не обмежувала і ніколи не буде обмежувати або блокувати особисті дії користувачів смартфонів компанії; наприклад, пошук, здійснення дзвінків, перегляд веб-сторінок або використання стороннього програмного забезпечення для зв’язку. Xiaomi повністю поважає і захищає законні права всіх користувачів.

Крім того, компанія підкреслює, що вона дотримується Загальних правил захисту даних Європейського Союзу (GDPR), а можливості сторонніх рекламних фільтрів на пристроях Xiaomi недоступні в ЄС і в будь-який інший юрисдикції, де їх використання суперечить законодавству.

Не пропустіть