Xiaomi представила нову рацію Mijia Walkie Talkie

Xiaomi представила нове покоління рацій Mijia Walkie Talkie, яке на відміну від минулого має більший екран і майже в два рази більшу батарею. Перша рація від Xiaomi була випущена ще в 2017 році, а в минулому році вона отримала оновлення і цінник в 35 доларів.

Тепер китайський виробник представив Xiaomi Mijia Walkie Talkie 2. У цій моделі вже встановили 1,77-дюймовий екран, на якому тепер міститься більше символів і заряд батареї.

Рація працює в діапазонах UHF/VHF, а її потужність 5 Вт, що дозволяє впевнено спілкуватися на відстані до 6 км.

Антена в новій рації зовнішня і тепер поруч з нею розташована ручка регулювання гучності, до того ж вона отримала більш гучний динамік в порівнянні з Mijia Walkie Talkie 1s і можливість підключення гарнітури по Bluetooth.

Залишився в рації і стандартний 3,5 мм роз’єм для дротової гарнітури. Тепер, встановлена на пристрої батарея ємністю 5200 мАг (для порівняння в Mijia Walkie Talkie 1s вона на 2190 мАг).

Більш потужна батарея забезпечує Mijia Walkie Talkie 2 до 13 днів в режимі очікування і до 15 годин в режимі розмови. Також рація отримала захист за стандартом IP65. У продаж новинка надійде 9 квітня за ціною 67 доларів.


Не пропустіть