Xiaomi представила механізовану підставку Leband Electric Standing Desk для ПК

Розробники з Xiaomi створили підставку Leband Electric Standing Desk, що дозволяє регулювати висоту комп’ютера або ноутбука. Відповідний стартап вже доступний на платформі краудфаундінга Youpin.

Xiaomi представила механізовану підставку Leband Electric Standing Desk для ПК

Не секрет, що сидяча робота є шкідливою. Багатьма медиками така робота прирівнюється до шкідливих звичок, оскільки при довгій роботі за комп’ютером постава людини псується, а також з’являються різні захворювання. Більш того, офісні працівники далеко не завжди можуть підніматися на ноги і хоч трохи постояти в повний зріст. Рішенням цієї проблеми зайнялися фахівці бренду Mijia, що належить компанії Xiaomi.

Компанія розробила механічну підставку, яка витримає навіть комп’ютер вагою в 15 кілограм. За допомогою спеціального механізму потужністю близько 40 Вт здійснюється легке підняття і опускання конструкції, а також фіксація на будь-якому зручному рівні. В опущеному стані висота підставки становить не більше 7 сантиметрів, проте максимальний показник – 40 сантиметрів. Швидше за все, Leband Electric Standing Desk обійдеться покупцеві в 130 доларів.


Не пропустіть