Xiaomi представила Bluetooth-колонку Vifa City

Два таких бездротових динаміка можна легко об'єднати в стереосистему - досить з'єднати їх нижніми гранями.

Компанія Xiaomi представила нову Bluetooth-колонку Vifa City, створену спільно з датським виробником електроніки Vifa. Зовні і за характеристиками новинка нагадує бездротовий динамік Clip 3 від JBL, але коштує дорожче – це той рідкісний випадок, коли пристрій Xiaomi оцінено дорожче аналогів від іменитих виробників.

Частотний діапазон новинки становить 78 Гц – 20 кГц. За потужні баси відповідають 15-міліметровий купольний випромінювач з 65-міліметровим неодимовим магнітом. За офіційними даними, звук з Vifa City поширюється на 360 градусів навколо колонки. У новинці встановлений просунутий цифровий процесор для обробки сигналів – він мінімізує різні спотворення. Два бездротових динаміка Vifa City можна використовувати в режимі стереосистеми – для цього досить доторкнути їх нижні межі між собою, після чого колонки синхронізуються за допомогою чіпів NFC.

Відомі технічні характеристики Xiaomi Vifa City такі: Частотний діапазон: 78 Гц – 20 кГц. Габарити: 105 × 105 × 39 мм. Вага: 300 грам. Захист від попадання води: по стандарту IPX4. Акумулятор: на 2 000 мАг, зарядка через USB Type-C, 10-12 годин автономної роботи. Відтворення музики: по Bluetooth або через кабель.

Vifa City представлений на краудфандинговому майданчику Xiaomi під назвою Youpin. Якщо вона зацікавить покупців, то з’явиться в продажу за ціною 899 юанів. Зараз можна оформити замовлення на неї за 699 юанів.


Не пропустіть