Xiaomi показала Mi Watch – перший годинник компанії з Wear OS і Google Pay

Звичайно ж, він дуже схожий на Apple Watch.

В рамках великої презентації 5 листопада Xiaomi представить цілий ряд нових пристроїв, в тому числі і розумні годинники Mi Watch. Це перший аксесуар виробника на базі платформи Wear OS від Google (раніше Android Wear). Не чекаючи офіційного заходу, глава компанії показав дизайн і оснащення гаджета.

Xiaomi Mi Watch

Судячи з усього, годинник буде дуже схожий на Apple Watch. Відрізняється китайська новинка лише більш витягнутою формою корпусу і, відповідно, екрану. В цілому ж зовнішній вигляд здається дуже знайомим, особливо з коліщатком а-ля Digital Crown збоку.

Слідом за цим зображенням був опублікований рендер, що демонструє технічне оснащення годинника. Він підтвердив, що Xiaomi Mi Watch отримає процесор Qualcomm, динамік, лінійний вібромоторчик, GPS-чіп, NFC, а також підтримку Wi-Fi і eSIM.

Xiaomi Mi Watch

Це буде повноцінний годинник на Wear OS з можливістю установки додатків, безконтактної оплати через Google Pay і тісною інтеграцією зі смартфонами на Android. Ймовірно, новинка відразу з’явиться на європейському ринку, минаючи запуск в Китаї, де сервіси Google, як відомо, під забороною.

Джерело indiashopps.com

Не пропустіть