Xiaomi почала працювати над 6G

Як розповів гендиректор Xiaomi Лей Джун, очолювана ним компанія вже працює над розробкою мереж зв’язку шостого покоління. Про це повідомило китайське новинне агентство Xinhua News.

Джун заявив, що інженери Xiaomi приступили до попереднього пошуку і вивчення технологій, які ляжуть в основу мереж 6G. Як далеко зайшли ці дослідження, поки невідомо.

Про підготовку до розробки 6G раніше повідомили Samsung, Huawei і ще декілька корпорацій. Вони проводять експерименти незалежно один від одного, але на якомусь етапі їм доведеться співпрацювати та обмінюватися досвідом і технологіями між собою.

Лей Джун розповів в інтерв’ю Xinhua News, що до кінця 2020 року Xiaomi буде випускати в Китаї лише смартфони з підтримкою 5G. Моделі без підтримки цієї технології продовжать випускатися, але тільки на експорт, а всередині країни їх не буде. Він також підтвердив випуск нових моделей з 4G для інших країн світу. Можна очікувати, що Xiaomi налагодить випуск недорогих моделей з 5G і буде постачати їх за кордон.

Пандемія коронавіруса, за словами Джуна, негативно позначилася на планах компанії, тому нові продукти будуть виходити з невеликою затримкою.

Раніше стало відомо, що Samsung налагодила випуск процесора Exynos 880 з вбудованим модем 5G. Він буде використовуватися в недорогих смартфонах різних виробників, в тому числі у власних пристроях компанії і перш за все в лінійці Galaxy A.


Джерело Xinhua News

Не пропустіть