Xiaomi нагадує користувачам про свій складний смартфон (Відео)

Вже протягом наступних двох місяців більша частина зацікавлених мобільних користувачів зможе власноруч протестувати нові складні пристрої від таких виробників як Xiaomi і Samsung – але на відміну від свого південнокорейського конкурента, Xiaomi зовсім не поспішає випускати свій пристрій, вважаючи за краще щоразу дражнити своїх користувачів. Ось і сьогодні компанія випустила черговий тизер-трейлер свого смартфона, де виконавчий директор компанії Лін Бін продемонстрував, як інженери Xiaomi ефективно і елегантно вирішили проблему з подвійним складанням більшого дисплея в менший – виглядає це дійсно цікаво.

Варто зауважити, що на відео чітко видно, що основний форм-фактор складного смартфона від Xiaomi пропонує користувачам можливість спочатку використовувати великий екран – таким чином, як би складаючи планшет в смартфон. Багатьом такий формат здався спочатку дивним і трохи незручним, у багатьох виникли питання щодо доцільності такого складання, ще коли Xiaomi показало пристрій в січні.

Однак тепер, з виходом нового тизера, стало ясно, що фахівці просто скористалися традиційною, але від того не менш ефективною стратегією – вони замінили основний матеріал складного механізму на пластик, хоч і досить високого ступеня гнучкості і стійкості до деформацій, що дозволило не тільки зробити механізм складання більш швидким, але і більш зручним. Втім, деякі мобільні експерти говорять про те, що така зміна основного матеріалу складання може привести до більшої кількості проблем, ніж керівництво Xiaomi вбачає на поточний момент часу.

Втім, з цим згодна і частина користувацького спільноти, яка уважно стежить за розвитком даного сегмента пристроїв – але знову ж таки, на відміну від Samsung, компанія Xiaomi абсолютно не поспішає випускати свій девайс, вважаючи за краще спочатку як слід довести його до розуму, і тільки потім оформляти правильну кампанію по поширенню і розвитку нового модельного ряду. Якщо він, звичайно, взагалі з’явиться, так як успіх майбутньої моделі все ще знаходиться під питанням.


Не пропустіть