Xiaomi Mi Mix Fold може конкурувати не лише з флагманськими смартфонами, але й з планшетами

Компанія Xiaomi нещодавно презентувала свій флагманський смартфон Mi Mix Fold, який отримав флагманський чіпсет, інноваційну камеру та гнучкий дисплей. Незабаром модель повинна поступити у продаж, а тим часом голова компанії опублікував цікаве порівняння новинки з iPad mini останнього покоління.

Спершу таке порівняння виглядає не дуже логічно, але, вочевидь, мається на увазі, що Xiaomi Mi Mix Fold може замінити як смартфон, так і повноцінний невеликий планшет. Щоправда, порівняння по характеристиках не особливо має сенс, адже Xiaomi Mi Mix Fold в рази дорожчий за iPad mini, але слід розуміти, що це два топові девайси у такому форм-факторі, хоча і з зовсім різною ціною та можливостями.

Xiaomi Mi Mix Fold має габарити 173 х 133 міліметра, а iPad mini – 203 x 134 міліметра, при цьому девайси мають девайси 8.01 та 7.9 дюйма відповідно, і у iPad mini, на відміну від Xiaomi Mi Mix Fold, дуже великі рамки. Крім цього, сам по собі дисплей у Xiaomi Mi Mix Fold набагато більш просунутий – це AMOLED матриця з більшою яскравістю та контрастністю, а також трохи більшою роздільною здатністю.

Щоправда, помітно, як компанія порівняла девайси лише по вигідних для неї параметрах. Для прикладу, не згадується, що у iPad mini є підтримка Apple Pencil, через що він буде кращим вибором для художників, графічних дизайнерів та людей інших творчих професій, які звикли до використання стилуса з планшетом. Крім цього, на iPad є велика кількість додатків для професійної діяльності, що також є вагомим плюсом.


Не пропустіть