Xiaomi Mi Mix 4 вийде вже восени цього року

Відомий мережевий інсайдер Digital Chat Station розповів, що компанія Xiaomi планує випустити новий флагманський смартфон модельного ряду Mi Mix вже цього року, але перед цим планується випуск флагманського смартфона Xiaomi Mi 11 Ultra. Слід нагадати, що на даний момент з’явився лише Xiaomi Mi 11, а його Pro-версія повинна з’явитися на ринку у найближчі місяці.

Очікується, що якщо все піде за планом, компанія Xiaomi випустить новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra з покращеною камерою та характеристиками, який, скоріш за все, стане китайським ексклюзивом. Слід нагадати, що минулого року все було саме так – після випуску зимою Xiaomi Mi 10 компанія показала літом флагманський камерофон Xiaomi Mi 10 Ultra, який так і не вийшов на міжнародному ринку.

Відповідно, Xiaomi Mi Mix 4 вийде восени цього року. Слід нагадати, що недавно стало відомо, що у MIUI були виявлені згадки про Xiaomi Mi Mix 4, MIUI 13 та Xiaomi Mi Note 11. Останній флагман модельного ряду Mix, Xiaomi Mi Mix 3 5G був презентований на початку 2019 року, тобто вже два роки тому. Скоріш за все, Xiaomi Mi Mix 4 отримає піддисплейну фронтальну камеру, яка повинна стати фішкою флагманських смартфонів цього року.


Не пропустіть