Xiaomi Mi Band 5: чим нас порадує довгоочікувана новинка

Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 5 ще не вийшов, але вже відомо, що він буде оснащений 1,2-дюймовим сенсорним OLED-екраном з загартованого скла Corning Gorilla Glass, з дозволом 360 на 180 пікселів. До смартфонам на базі як Android, так і iOS пристрій буде підключатися через спеціальний модуль зв’язку Bluetooth 5.1 LE. Для цього буде використовуватися додаток Mi Fit. До складу увійдуть найпотужніші сенсори для відстеження серцевого ритму і кисневого насичення крові, захист від води – в теорії, до п’ятдесяти метрів занурення – і багато іншого.

В акумулятор буде включена функція швидкої зарядки, а також коректор USB. Це означає, що провід не потрібен, пристрій досить буде, попередньо знявши з руки, помістити в будь-який вільний USB-порт. Однак новітня прошивка і програмне забезпечення – це ще не всі сильні сторони нового фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 5. У нього буде вбудований чіп NFC, який дозволить оплачувати проїзд в громадському транспорті, покупки в різних магазинах, і так далі.

Слід зазначити, що нинішні моделі фітнес-браслетів тієї ж лінійки вже мають такий чіп, але він прив’язаний на програмному рівні до платіжної системи Mi Pay, яка працює тільки на території Китайської Народної Республіки. Через це користувачі за межами Китаю часом навіть не підозрюють, що така функція вбудована в їх гаджет. Починаючи з Xiaomi Mi Band 5, чіп отримає можливість підключення до Google Pay і, можливо, національним електронним платіжним системам в інших країнах.

Не пропустіть