Xiaomi Mi Band 4 покажуть через тиждень

У цей день китайська компанія представить цілий ряд своїх новинок, включаючи Mi Band 4, Mi TV та інші гаджети

Xiaomi вже давно зарекомендувала себе як один з провідних брендів не тільки смартфонів, але і інших пристроїв. В арсеналі продукції компанії вже є смарт-годинник і фітнес-браслети. На поточний момент Xiaomi працює над четвертим поколінням Mi Band, презентація якого відбудеться 11 червня.

Саме на цей день у китайського промислового гіганта заплановано захід в Китаї, де компанія має намір представити свої нові продукти. Поки що достеменно відомо про телевізори Mi TV і розумні гаджети. Згідно з останніми повідомленнями в мережі Weibo, Mi Band 4 отримає більше функцій, ніж його попередник, більш тривалий час автономної роботи і оптимальну вартість.

Очікується, що фітнес-браслет буде коштувати трохи дорожче, і на старті продажів його ціна складе 499 юанів (72 долари) за версію з NFC і близько 300 юанів (43 долари) за версію без NFC. Ключовою особливістю Mi Band 4 стане кольоровий дисплей, який замінив монохромний екран, який використовувався в моделях попередніх поколінь (2-е і 3-е).

Крім того, за чутками, Xiaomi оснастить фітнес-браслет підтримкою голосового помічника XiaoAI. Судячи з усього, ємність батареї збільшиться і складе 135 мАг замість 110 мАг в Mi Band 3. Четверте покоління трекера також обзаведеться підтримкою Bluetooth 5.0 для поліпшення зв’язку між декількома пристроями і поліпшеною системою моніторингу серцевого ритму.

Згідно з попередніми витокам, компанія випустить дві версії Mi Band 4 під модельними номерами XMSH08HM і XMSH07HM, які будуть відрізнятися тільки наявністю / відсутністю NFC. Зараз Xiaomi займає лідируючі позиції на ринку носяться пристроїв з часткою 10,7%. У першому кварталі поточного року компанія поставила понад 5,3 млн розумних годин і фітнес-браслетів.


Не пропустіть