Xiaomi Mi 11 Ultra справді отримає основну камеру з додатковим дисплеєм

Завтра, 29 березня, компанія Xiaomi планує провести справді велику презентацію. На ній нам мають показати флагманські моделі Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11 Lite, гнучкий Xiaomi Mi Mix, а також флагманський ноутбук Xiaomi Mi Notebook Pro 2021.

На даний момент однією з найцікавіших, найбільш очікуваних моделей та топовим флагманом Xiaomi залишається Xiaomi Mi 11 Ultra, який має отримати високу ціну та справді топові характеристики. До цього у Мережі з’являлися рендери, на який у основному блоці камери Xiaomi Mi 11 Ultra був також додатковий дисплей, схожий за концепцією на той, який ми колись бачили у Meizu Pro 7 Plus, але не було офіційних підтверджень такої фішки. Тепер для цього є всі підстави.

У Мережі з’явилося фото великого офіційного рекламного постера Xiaomi Mi 11 Ultra, на якому демонструється задня сторона смартфона з великим основним блоком камери, який включає три датчики та невеликий дисплей. Є, хоч і невелика, надія на те, що компанія зробила це, щоб повністю відмовитися від фронтальної камери, перенісши весь її функціонал на основну та додавши додатковий дисплей для виконання функції видошукача.

Також відомо, що Xiaomi Mi 11 Ultra отримає флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 та топовий дисплей Samsung AMOLED E4 з роздільною здатністю Quad HD+ та частотою оновлення 120 Гц. За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг з підтримкою дуже швидкої потужної зарядки. Крім цього, модель отримає основну камеру з майже дюймовим сенсором.


Не пропустіть