Xiaomi Mi 11 Ultra отримає інноваційну систему охолодження

Китайська компанія Xiaomi повинна провести свою нову офіційну презентацію продуктів 29 березня. На цій конференції ми повинні побачити нові смартфони Xiaomi Mi 11 Lite, Xiaomi Mi Pro, Xiaomi Mi 11 Ultra та гнучкий Xiaomi Mi Mix. Крім цього, компанія повинна презентувати свій флагманський ноутбук Xiaomi Mi Notebook Pro та кондиціонер.

Сьогодні компанія Xiaomi офіційно анонсувала одну з головних фішок Xiaomi Mi 11 Ultra. Згідно з даними від компанії, смартфон стане першим з “повнофазним охолодженням”, і отримає систему охолодження, яка буде працювати з речовинами різних агрегатних станів. Працювати вона буде за звичним принципом – рідина нагрівається до газоподібного стану, після чого охолоджується до рідкого і цикл повторюється.

Xiaomi Mi 11 Ultra повинен отримати флагманський сенсор камери Samsung ISOCELL GN2 CMOS з розміром сенсора 1/1.12”. Розмір кожного пікселя складає 1.4 мікрометра, а після байєрінгу він складає 2.8 мікрометра. Очікується, що це буде перший сенсор з Dual PD Pro.

Компанія Xiaomi повинна додати багато нових флагманських фішок у цей девайс. По суті, компанія буде претендувати з цим девайсом на звання найкращого Android-флагмана, тому цілком логічно, що він отримає топові характеристики. Крім цього, девайс повинен стати першим у модельному ряду Xiaomi з додатковим дисплеєм на задній панелі.


Не пропустіть