X/Twitter повертає заголовки на прев’ю посилань, але тепер вони крихітні

Платформа X, більш відома як Twitter, кілька місяців тому прибрала заголовки з дописів із посиланнями, але тепер повертає їх у новому форматі.

Відтепер у веб-клієнті X/Twitter будь-які дописи, які мають попередній перегляд посилань, показують більше, ніж просто зображення та назву веб-сайту. Попередній перегляд тепер включає заголовок статті (або назву веб-сторінки), на яку є посилання, але в дуже маленькому форматі.

Заголовок відображається у вигляді білого тексту на чорному полі в лівому нижньому кутку попереднього перегляду зображення. Він замінює назву веб-сайту, на який ведеться посилання, яку тепер перенесено в новий рядок між прев’ю посилання і кнопками “Відповісти”, “Репост” і “Мені подобається”. Однак малий розмір прев’ю не підходить для всіх заголовків. Все, що довше кількох слів, відсікається за замовчуванням, і проблема тільки погіршується при більш вузькому перегляді.

Поки що зміни з’явилися лише у веб-версії, але, ймовірно, незабаром вони поширяться і на додаток для iOS. Тим часом додаток X/Twitter для Android ніколи не припиняв показувати заголовки в їхньому оригінальному форматі.

Спочатку X/Twitter видалив заголовки в серпні, коли Ілон Маск наполягав на тому, щоб видавці публікували матеріали безпосередньо на платформі. Але в листопаді, одразу після того, як пост Маска без контексту продемонстрував проблему з видаленням заголовків з прев’ю, Маск оголосив, що заголовки повернуться.

Джерело 9to5google

Не пропустіть