Windows незабаром дозволить “витягувати” текст із фотографій на Android

У майбутній версії Microsoft Phone Link ви зможете виділяти та копіювати текст із зображень, синхронізованих з Android-телефоном. Ця функція вже доступна в інсайдерських збірках Release Preview, тож незабаром вона стане доступною для всіх.

Phone Link (у телефоні вона називається Link to Windows) дозволяє синхронізувати дзвінки, повідомлення, сповіщення та зображення – і транслювати весь ваш телефон – з телефону Android на комп’ютер з Windows. Програма також працює в більш обмеженому режимі з пристроями iOS, які синхронізують лише сповіщення, повідомлення і дзвінки через Bluetooth.

Інструмент Windows Snipping Tool отримав функцію вилучення тексту минулого року, приблизно в той самий час, коли Phone Link отримав сповіщення про обмін зображеннями, тому вже деякий час можна вилучати текст з телефонних фотографій за допомогою інструменту Snipping Tool. Це оновлення просто економить ваш час і дозволяє робити це в додатку. Функція доступна в Phone Link 1.24051.91.0, а її швидке тестування проводилося в Insider Preview Build 22635.3646 (Beta Channel).

У тестуванні розпізнавання було пристойним, хоча воно зробило більше помилок, ніж текстові екстрактори Samsung або Apple з тією ж самою фотографією сторінки книги. Для довших уривків, ймовірно, краще увімкнути копіювання і вставку між пристроями, витягти текст на телефоні й відправити його на комп’ютер таким чином.

Джерело TechRadar

Не пропустіть