Windows 10X отримає функцію «Захист від крадіжки»

Однак вона має об'єктивний мінус.

Перші пристрої з операційною системою Windows 10X повинні з’явиться вже навесні цього року. А поки що Microsoft покращує її можливості — зокрема компанія додала нову функцію захисту від крадіжок, яка не дозволить злодіям відновити заводські налаштування на вкраденому пристрої і повторно використовувати його.

Під час відновлення заводських налаштувань функція буде вимагати авторизуватися в системі з початковими обліковими даними — тобто тими, які використовувалися під час початкового налаштування. Крім того, для підтвердження відновлення заводських налаштувань потрібно буде ввести PIN-код, який система попросить придумати при активації функції «Захист від крадіжки».

За задумом Microsoft, це зробить пристрої з Windows 10X менш привабливими для злодіїв.

Однак що робити користувачеві, якщо він забуде пароль від свого облікового запису або не зможе ввести PIN-код? Захист пристрою не омине й його.

За замовчуванням ця функція буде відключена, і користувачам необхідно буде активувати її самостійно.

Нагадаємо, Windows 10X — це версія Windows 10, яка спочатку була призначена для пристроїв з двома екранами, але тепер вона також використовується для бюджетних ноутбуків, щоб ті склали конкуренцію Chromebook.

Джерело techradar

Не пропустіть