Windows 10 навчилася приймати дзвінки зі смартфонів

Таким чином Microsoft наступає на п'яти Apple з її функцією "Безперервність" для macOS

У мережі з’явилася інформація про те, що Microsoft оновила власний додаток Your Phone на Windows 10 – тепер програма дозволяє синхронізувати комп’ютер зі смартфоном, щоб в подальшому використовувати пристрій на Windows 10 для прийняття і здійснення дзвінків.

Мобільний телефон, до речі, підключається до комп’ютера через Wi-Fi. Важливим фактором є наявність на обох пристроях встановленої програми Your Phone – тільки в такому випадку “магія” буде працювати. Далі користувач набирає номер телефону на смартфоні, але звук і сам процес розмови протікає через його комп’ютер. Також з комп’ютера можна вибрати будь-яку людину зі списку контактів для дзвінка, які також беруться безпосередньо зі смартфона користувача.

Your Phone – розроблений Microsoft додаток для пристроїв, що працюють під управлінням Android і iOS, правда у версії для пристроїв від Apple кількість можливостей помітно менша, ніж на пристроях на операційній системі від Google. До слова, апдейт з дзвінками поки що доступний лише учасникам програми Windows Insider, але вже найближчим часом дане оновлення стане доступним для всіх користувачів Windows 10.

Джерело twitter

Не пропустіть