WarDog – новий розвідувальний дрон від українських інженерів з Brave1, який покращує “зір” артилерії

Українські інженери представили новий розвідувальний дрон WarDog, який забезпечує ще більш ефективну розвідку на полі бою.

Ці безпілотники вже довели свою ефективність у важких умовах, зокрема, на Запорізькому та Харківському напрямах, а також під час випробувань поблизу Краматорська, де WarDog працював в умовах подавлення GPS-сигналу на висоті понад 50 метрів.

WarDog — це лише один із численних дронів, які українські фахівці створили у межах кластера оборонних розробок Brave1, повідомляє голова Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров. Вже зараз ці дрони активно використовуються у рамках проєкту «Армія дронів».

За словами Федорова, серед переваг WarDog зокрема відзначається його стабільність у польоті навіть при відсутності сигналу GPS. Це дозволяє дрону ефективно працювати в умовах сильного вітру, що забезпечує більш чітке утримання об’єктів у кадрі та фокусі.

Технічні характеристики WarDog також вражають: здатність працювати до 60 хвилин у повітрі на відстані до 10 кілометрів зі зв’язком та до 30 кілометрів у режимі автопілота, а також швидкість до 12-15 метрів за секунду.

Джерело Михайло Федоров

Не пропустіть