Виявлено головні недоліки розумних годинників від Xiaomi

Про них розповів представник компанії

Нещодавно китайська компанія Xiaomi випустила свої перші “розумні” годинники Mi Watch, які встигли стати хітом продажів на щорічному розпродажу на честь Дня холостяків у Китаї. Однак, представник китайського гіганта зізнався, що новий гаджет, м’яко кажучи, не без недоліків.

Директор по дизайну компанії Рен Йі на своїй офіційній сторінці в китайській соціальній мережі Weibo написав, що основним недоліком пристрою є його продуктивність. Відзначимо, що Mi Watch працює на базі платформи Qualcomm Snapdragon Wear 3100 4G, що викликало обурення фанатів, оскільки вона є не найактуальнішою. За словами глави Xiaomi, ще одним недоліком гаджета визнана його велика вага, що пов’язано з його розмірами. Mi Watch оснащені 1,78 дюймовим екраном, з розмірами 44,7×36,9×12,3 мм, тоді як його вага становить 44 г або 56 г, що залежить від моделі. Також, Рен Йі зазначив, що перші “розумні” годинники отримали досить неякісне звучання, незважаючи на великий виріз, який був виконаний на корпусі динаміка.

Крім того, повідомляється, що пристрій має недоліки в роботі системи штучного інтелекту, а також при роботі з пристроями розумного будинку, що може бути виправлено в оновленні.

Джерело gizchina

Не пропустіть