Витік макетів iPhone 16 і iPhone 16 Pro розкриває всі зміни в дизайні

Останнім часом серія iPhone 16 не сходить з перших шпальт завдяки численним витокам і чуткам, які детально описують можливі зміни в майбутній лінійці. Нещодавно в мережі з’явилися CAD-рендери та корпуси смартфонів, які дають нам уявлення про те, як можуть виглядати нові iPhone.

Тепер в мережі також з’явилися фіктивні пристрої, які зазвичай використовуються виробниками чохлів для забезпечення сумісності, що дає змогу заздалегідь поглянути на серію iPhone 16.

Зображення, опубліковані Сонні Діксоном (Sonny Dickson) на X/Twitter, демонструють дизайн усіх чотирьох моделей лінійки iPhone 16. Як і очікувалося, є помітні зміни в дизайні порівняно з попередньою лінійкою iPhone 15.

Значні зміни чекають на iPhone 16 та iPhone 16 Plus. Зображення показують, що Apple змінює розташування камер цих моделей на вертикальне з діагонального, яке було в попередніх версіях. Ця зміна має на меті уможливити просторовий відеозапис для Vision Pro.

Крім того, кнопка “Дія”, яка раніше була ексклюзивною для моделей iPhone Pro, схоже, присутня на всіх iPhone 16 серії. Ми також бачимо нову кнопку Capture на правій стороні пристрою.

Чутки припускають, що кнопка матиме механічну конструкцію з ємнісною поверхнею для управління зумом за допомогою жестів.

Макетні зразки також показують, що iPhone 16 Pro і Pro Max будуть трохи більшими, ніж базові iPhone 16 і 16 Plus. Хоча це не підтверджено, є припущення, що в моделях Pro може дещо збільшитися розмір дисплея – до 6,3 дюйма і 6,9 дюйма для Pro і Pro Max відповідно.

Очікується, що Apple запустить смартфони серії iPhone 16 десь у вересні. Як і у випадку з будь-якими витоками та чутками, важливо пам’ятати, що ці деталі ще не підтверджені і можуть змінитися до офіційної презентації.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть