Виставка CES показала, що 2024 може стати роком розумних кілець

У 2024 році очікується справжня революція серед розумних кілець. На виставковому майданчику CES було більше сучасних пристроїв, ніж будь-коли раніше. І у легендарного Oura Ring точно з’явиться конкуренція.

Протягом останніх років Oura Ring був найвпізнаванішим розумним кільцем на ринку. Проте тепер, після огляду виставкового майданчика CES 2024, можна сказати, що йому загрожує справжня конкуренція.

Розумне кільце має великий потенціал, але його важко створити на високому рівні. Воно зручніше для відстеження сну, ніж смарт-годинник, і краще підходить для вимірювання пульсу та рівня кисню в крові. Проте проблема в тому, що створити стильний пристрій ускладнено через маленькі та гнучкі компоненти. Крім того, вони зазвичай дорожчі та обмежені функціоналом порівняно зі смарт-годинниками.

Тому велика кількість робочих прототипів та продуктів, які були показані на CES 2024, вражає сильніше, ніж зазвичай. Один з найближчих до виходу на ринок – кільце Evie від компанії Movano. Вперше представлене на CES у 2022 році, воно перетворилося з концепції на справжній продукт, який вийде цього місяця за ціною $269. Кільце розроблене як жіночий аксесуар, але призначене для всіх і має спрощену програму для аналізу даних та відстеження здоров’я.

Ще одним перспективним пристроєм є кільце Amazfit Helio, призначене для спортсменів. Воно пропонує глибокий аналіз відновлення після тренувань та включає сенсор для вимірювання стресу та штучний інтелект для консультацій. Amazfit відомий своїми бюджетними пристроями, і це кільце, ймовірно, буде конкурентоспроможним за ціною.

Це лише два приклади серед численних нових розумних кілець. Здавалося б, що цей ринок давно відійшов у тінь, проте насправді він набирає обертів. Скоро можемо очікувати справжню конкуренцію Oura Ring, що може лише сприяти розвитку цієї індустрії.

Джерело The Verge

Не пропустіть