Виробників смартфонів можуть змусити повернути знімні акумулятори

З досить цікавою ініціативою виступила влада ЄС

Ще пару років тому на ринку можна було знайти чималу кількість смартфонів, які могли б похвалитися такою унікальною сьогодні можливістю, як заміна батареї без особливих зусиль. На жаль, сьогодні практично всі свіжі смартфони позбавлені подібної функції через монолітну конструкцію. Але, якщо вірити наявним даним, найближчим часом все може знову змінитися.

В мережі з’явилися згадки про якийсь документ, розроблений владою Європейського союзу, який може змусити виробників смартфонів знову повернути у свої пристрої знімні акумулятори. Сенс такого обмеження полягає в тому, що влада Євросоюзу хоче досягти помітного скорочення електронних відходів. А якщо користувачі зможуть змінювати у своїх смартфонах акумулятори особисто, то вони, на думку експертів, будуть рідше купувати собі нові смартфони.

Також із часом Європейський союз планує запустити нову систему збору відходів, збираючи тим самим старі смартфони, планшети та інші пристрої, завдяки чому процес утилізації повинен стати помітно простішим. Нам дана ініціатива вигідна тим, що ми зможемо знову замінювати акумуляторні батареї в своїх девайсах без необхідності звертатися за цим до сервісних центрів.

Джерело gizchina
Не пропустіть