Вийшла iOS 18 beta 2, яка додає підтримку альтернативних магазинів додатків

Apple випустила перші бета-версії iOS 18 та iPadOS 18 на початку цього місяця під час Всесвітньої конференції для розробників (WWDC), а сьогодні компанія випустила другу бета-версію для обох ОС. Зверніть увагу, що це не публічні бета-версії – вони орієнтовані на розробників, і тому можуть бути встановлені тільки розробниками. Загальнодоступні бета-версії з’являться наступного місяця.

iPadOS 18 beta 2 приносить підтримку альтернативних магазинів додатків в ЄС, а також альтернативні варіанти оплати в App Store від Apple, екран вибору веббраузера за замовчуванням і можливість для браузерів використовувати рушії, відмінні від Safari.

Все це стало наслідком того, що Європейська комісія визначила iPadOS як “платформу-привратника”, що робить обов’язковим надання цих функцій відповідно до Закону ЄС про цифрові ринки. Всі ці поступки були вперше додані Apple до iOS 17.4 у березні, а тепер вони з’являються і в iPadOS.

Тим часом, iOS 18 beta 2 приносить підтримку віддзеркалення iPhone на macOS Sequoia beta 2. Це дозволяє повністю керувати iPhone за допомогою комп’ютера Mac, при цьому iPhone залишається заблокованим. Ця функція була анонсована на WWDC.

Також з’явився новий перемикач для протоколу RCS, який Apple нарешті підтримує в iOS 18. Він з’явиться, якщо ваш оператор підтримує RCS.

Джерело GSMArena

Не пропустіть