Вихід нової Windows перенесли – скоріш за все, проект скасують

Компанія Microsoft відклала на невизначений термін випуск своєї принципово нової операційної системи Windows 10X. Компанія Microsoft відкладала випуск цього проекту вже не перший раз, і зараз його доля залишається невідомою. Скоріш за все, проект просто скасують. Згідно зі словами аналітика, який посилається на джерела, що знайомі з планами компанії, повноцінного релізу Windows 10X цього року гарантовано не буде.

Усі ресурси Microsoft на даний момент спрямовані на розробку великого оновлення Windows 10 21H2, яке фігурує під кодовою назвою Sun Valley. Незважаючи на те, що Windows 10X найближчим часом не буде доступна, цілком імовірно, що розробки з цієї операційної системи будуть внесені у наступних оновленнях Windows 10.

Нагадаємо, платформа Windows 10X мала перейти у фінальну стадію RTM (Release To Manufacturers) восени 2020 року. Після цього реліз Windows 10X перенесли, і очікувалося, що ця операційна система буде презентована вже весною цього року.

Спершу вихід операційної системи Windows 10X планувався для девайсів з одним екраном. Версія для девайсів з двома екранами, яка з самого початку була найбільш революційним аспектом Windows 10X, повинна була вийти пізніше.


Не пропустіть