Проблема вигоряння екранів iPhone 15 Pro та 15 Pro Max стає масовою

На сайті Mydrivers опублікували відгуки багатьох користувачів iPhone 15 Pro, а також фотографії, які підтверджують, що проблема вигоряння екрану стає масовою.

До того ж до нагрівання і динамікам, що погано працюють, користувачі активно повідомляють, що екран iPhone 15 Pro може вигоряти через кілька днів після початку використання.

Як пише Mydrivers, багато користувачів iPhone 15 Pro і Pro Max зараз стикаються з вигорянням екрану в Китаї та в інших країнах світу. Що цікаво, в деяких випадках екран стає таким майже відразу після включення.

Досі залишається надія, що це не апаратний дефект екрану iPhone 15 Pro, тобто не справжнє вигоряння, а щось, що можна буде виправити за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Apple за традицією утримується від коментарів. У випадку з iPhone 14 Pro компанія заявляла, що подібні смартфони не мають проблем і можуть використовуватися у звичайному режимі.

Статистика показує, що станом на 6 жовтня оновлення iOS 17 через 18 днів після виходу встановили на 23% пристроїв. Для порівняння: рівень встановлення iOS 16 через 18 днів після її випуску становив 29%. 12,13% користувачів використовують систему iOS 17.0.2, 6,84% – iOS 17.0.3, а 2% – iOS 17. Користувачів iOS 16.6.1 та 16.7 ще близько 45%.

Судячи з відгуків багатьох користувачів, вони не хочуть оновлюватися до iOS 17, тому що звикли до того, що старі смартфони після оновлення можуть працювати повільніше і швидше розряджатися.

Джерело internetua.com

Не пропустіть