Вражаючі можливості 64-мегапіксельної камери realme показали на відео

Компанія realme вже встигла продемонструвати свій перший 64-мегапіксельний смартфон журналістам. Гаджет комплектується сенсором камери ISOCELL Bright GW1, здатним робити знімки з високою роздільною здатністю. Блогер каналу 91mobiles особисто оцінив якість зйомки і записав знайомство з новинкою на відео.

Представлений на стенді смартфон – виставковий зразок, одягнений в захисний чохол. В ході тесту блогер сфотографував розташовані на стенді елементи спершу в звичайному режимі, а потім в Ultra 64 MP, який повністю розкриває можливості камери смартфона.

Різниця між фотографіями помітна неозброєним поглядом, оскільки 64-мегапіксельну фотографію можна збільшити в кілька разів більше, ніж в звичайному режимі. На вибір користувача доступні наступні варіанти зйомки: Ultra 64 MP, нічна зйомка, панорама, режим Expert, Time Lapse, SloMo і Ultra Macro. При макрозйомці розробники realme рекомендують знімати об’єкт на відстані близько чотирьох сантиметрів.

Інтерфейс камери відрізняється від звичного в операційній системі Android, оскільки realme використовує власну фірмову графічну оболонку Realme OS.

Презентація смартфона realme з 64-мегапіксельною камерою відбудеться 15 серпня. Про вартість пристрою інформації поки не надходило.


Не пропустіть