Volvo і Geely створили електромобіль із запасом ходу 750 км

До автосалону в Пекіні залишаються лічені дні. Ця виставка стане першим великим автомобільним заходом за останній час. Адже, як всі ми пам’ятаємо, більшість світових автосалонів були скасовані через пандемію. Компанії представлять на виставці всі новинки, які стали на конвеєр цього року, а також продемонструють моделі, які тільки готуються до серійного виробництва. До автосалону Volvo і Geely підготували класний електромобіль.

У електричного фастбека від дочірньої компанії Lynk&Co поки що немає імені. Він має кодову назву DC1E і втілює в собі мову дизайну бренду, а саме гладенькі лінії кузова, тонкі світлодіодні фари з вертикальними ДХВ і задні ліхтарі, з’єднані тонкою світлодіодною смугою. Також китайський електромобіль DC1E отримав висувні дверні ручки, безрамні стекла дверей і мініатюрний спойлер на даху.

Фастбек базується на платформі Pure Electric Modular Architecture (PMA), яку використовуватимуть на майбутніх електрокарах Geely, Volvo і Polestar, і отримає електричну силову установку з батарейним блоком ємністю 100 кВтг. Характеристики поки що невідомі, а от запас ходу варіюватиметься від 630 до 750 км. Модель запропонують із переднім і заднім приводом. Отже, з’явиться модифікація з декількома електромоторами.

Джерело autocentre.ua
Не пропустіть