UPG_price_d+m

Волонтер та винахідних з Кривого Рогу розробив пристрої для корекції вогню в нічний час та детонації вибухівки

Криворіжець Андрій Кротов розробив пристрій для детонації вибухівки, здатний здетонувати навіть незначний об’єм тротилу, а також створив пристрій для корекції вогню в нічний час, який працює до двох кілометрів.

«Хлопці тепер не ризикують своїм життям, вони можуть дистанційно цим керувати, на великій відстані, працює до двох кілометрів», — розповідає Андрій Кротов в своєму інтерв’ю «Суспільному». При цьому важливо відзначити собівартість такого обладнання – вона становить лише 1 500 гривень.

По запиту військових, винахідник розробив також пристрій для детонації вибухівки, який можна зібрати всього за 30 хвилин, а коштує він приблизно 400 гривень.

«Відходимо десь або до нас підходять вороги й нам треба щось зробити, а ми не можемо працювати на всіх напрямках. І так ми прикриваємо свій маленький тил, де у нас не прикрито. Вони собі заклали, зробили свою роботу, і їм вже краще» – каже винахідник.

Загалом, більше ніж 80 таких пристроїв було передано військовим на передову. Разом зі своєю командою Андрій також надсилає автономні лампочки, зарядні станції та боєприпаси.


Не пропустіть