Vodafone розкрив список міст з найшвидшим інтернетом

Оператор мобільного зв’язку Vodafone, який входить у так звану “Велику трійку” українських операторів, продовжує займатись розширенням мереж четвертого покоління. За перший квартал цього року мобільний інтернет найновішого з доступних в Україні стандартів з’явився у більш ніж п’яти сотнях населених пунктів. Це дозволило добитись значно більшої доступності швидкісного 4G-покриття. За попередній рік у розвиток 4G-мереж було Vodafone було вкладено 3.8 мільярда гривень.

Завдяки появі 4G абонентам Vodafone буде значно зручніше використовувати мобільний інтернет та сервіси, які потребують швидкісне підключення. Серед переваг виділяють можливість стрімінгу HD TV, онлайн-ігри, хмарні сервіси, “Інтернет речей”, телемедицину, розумне управління у сферах енергетики та сільського господарства, а також електронні мобільні гаманці.

Серед опублікованої Vodafone статистики є 10 областей з найкращою швидкістю мобільного 4G-інтернету. На даний момент найшвидший 4G-інтернет від Vodafone доступний у Одеській, Дніпропетровській та Тернопільській областях. У топ-5 входять також Волинська та Сумська області. Решта топу-10 складається з Вінницької, Херсонської, Полтавської, Черкаської та Львівської областей.

Також мобільний оператор опублікував список міст з найшвидшим 4G-інтернетом. Перші 3 місця займають Миколаїв, Чернігів та Рівне, у топ-5 попадають також Вінниця та Херсон. Решта списку складається з Дніпра, Одеси, Львова, Запоріжжя та Черкас. Що цікаво, Києва у десятці найкращих міст немає.


Не пропустіть