Vodafone не тарифікуватиме популярні навчальні та робочі додатки

Минулого тижня стало відомо, що мобільний оператор Kyivstar перестане тарифікувати трафік у деяких навчальних програмах та програмах для роботи (про це попросили у Міністерстві освіти і науки України), ставши першим оператором у “великій трійці”, який це зробив. Зараз стало відомо, що аналогічний крок робить мобільний оператор Vodafone.

Так, користувачі пакетів послуг Vodafone, що включать послугу Online PASS, зможуть нетарифіковано отримувати доступ до сервісів конференційного відеозв’язку Microsoft Teams, Zoom, Skype, Hangouts та Google Meet. Окрім цього, не буде тарифікуватися доступ до деяких категорій послуг месенджерів Viber, Telegram і WhatsApp, а також навчального сервісу Google Classroom. Зараз Online PASS є основою тарифів SuperNet Start, SuperNet Pro і SuperNet Unlim.

Варто зазначити, що це не повний перелік можливостей, доступних у рамках Online PASS. Окрім цього, не тарифікуються WeChat, Skype for Business, FaceTime та Всеукраїнська школа онлайн. Слід додати, що не всі послуги кожного з вищезгаданих сервісів не будуть тарифікуватися.Не пропустіть