Власники WhatsApp розповіли про альтернативу рекламі для заробітку месенджера

Можливо в додатку почнуть продаватися товари

Раніше стало відомо, що представники WhatsApp вирішили відмовитися від розміщення реклами у своєму додатку. Однак ідея заробити на популярному мессенджері залишилася відкритою, що і спонукало його власників придумати альтернативу рекламі для заробітку.

Очільник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг провів нараду з інвесторами для обговорення подальших дій для розвитку WhatsApp і Facebook Messenger, в ході якого і були представлені нові шляхи заробітку грошей. Повідомляється, що для цього компанії можуть інтегрувати різні комерційні і корпоративні сервіси. На думку Цукерберга, необхідно сфокусуватися на розвитку платіжної системи WhatsApp Pay за межами Індії. Відомо, що на даний момент команда месенджера працює над тим, щоб відправка коштів через WhatsApp була такою ж легкою та швидкою, як відправка зображень.

Однак і це ще не все. Глава Facebook також поділився, що в додатку може з’явитися опція продажу і покупки товарів між користувачами. Крім того, WhatsApp можуть оснастити “вітринами” для покупки товарів різних брендів.

Не пропустіть