Vivo представила навушники TWS Earphone за 140 доларів

Мабуть, Vivo почала готувати свій аналог навушників від Apple відразу після їх анонса - розробка якось занадто затягнулася

Компанія Vivo нещодавно представила новий флагман Vivo NEX 3 5G. Та поряд з цим смартфоном на офіційній презентації було представлено ще одну новинку – Vivo TWS Earphone. Це повністю бездротові навушники, які розроблялись більше двох років.

Навушники отримали такі передові технології як AAC з високою роздільною здатністю, декодування звуку AptX, 14,2-мм динаміки. Працює гаджет за допомогою двоядерного чипсета Qualcomm QCC5126, який дозволив зробити навушники більш автономними. Підключаються вони до смартфона за допомогою Bluetooth 5.0.

Виробник гарантує до 4 годин прослуховування музики від одного заряду акумулятора, а всього лише 15 хвилин підзарядки здатні забезпечити їх використання до 2 годин. При роботі разом із зарядним футляром, показник автономності збільшується до 24 годин. Вага самих навушників становить по 4,4 грама кожен.

Новинка надійде в продаж 28 вересня в Китаї за ціною 140 доларів. Чи з’являться вони в продажу на глобальному ринку, поки не відомо.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть