Vivo Nex 3 протестували в AnTuTu: смартфон отримав хороший результат

Чого варта тільки висувна фронтальна камера...

Новий смартфон Vivo Nex 3 показали офіційно, що означає, що можна розпочинати тестування і огляд флагманського апарату. Що і поспішили зробити в найпопулярнішому мобільному бенчмарку AnTuTu нової версії.

Як стало відомо під час тестування, смартфон зміг отримати вражаючий результат в світі смартфонів на Android. Зокрема, 493 787 “папуг”. Випробування пройшла модель з такими характеристиками: 8 ГБ ОЗУ і 256 ГБ ПЗУ. Тому можна вважати, що більша модифікація, з 12 ГБ “оперативки”, вірогідно, отримає ще вищу оцінку.

Нова версія AnTuTu, як повідомлялося раніше, враховує також обсяг накопичувача пристрою при формуванні підсумкової оцінки продуктивності.

Апарат побудований на базі флагманського процесора Snapdragon 855 Plus і оснащений швидким накопичувачем UFS 3.0. Новинка отримала вигнутий з боків «екран-водоспад» з вбудованим сканером відбитків пальців, просунуту потрійну камеру з роздільною здатністю основного датчика 64 Мп, фронталку на висувному механізмі і ємний акумулятор на 4500 мАг. Дата початку продажів і ціна vivo Nex 3 на ринку будуть оголошені пізніше.

Джерело gizmochina.com

Не пропустіть