Vivo готує 5G-флагман iQOO Pro

Компанія Vivo в цьому році порахувала, що настав час запропонувати ринку ще один бренд – iQOO. Стартувати було вирішено потужно з випуску флагмана Monster на базі Snapdragon 855. Пізніше світ побачив iQOO Neo, який отримав чіп Snapdragon 845 і позиціюється він виробником як смартфон для геймерів.

А тепер суббренд Vivo озвучив дату прем’єри свого третього мобільника. Це буде топова версія, яка стане на вершині поки невеликого модельного ряду iQOO. Новинка отримає назву iQOO Pro і її прем’єра відбудеться 22 серпня.

Виробник не озвучує, які параметри він вирішив прокачати. Сказано лише, що новинка запропонує підтримку мереж п’ятого покоління. За інсайдерською ж інформацією апгрейду піддалася апаратна платформа і всередині встановили Snapdragon 855 Plus, чия тактова частота становить 2,96 ГГц.

У плані екстер’єру це буде копія iQOO Monster, і він також запропонує акумулятор ємністю 4500 мАг, швидку 44-ватну зарядку, 8 Гб оперативної пам’яті, флеш-накопичувач на 128 Гб і потрійну камеру на тильній стороні.

Забезпечувати підтримку 5G повинен модем Snapdragon X50. Прогнозований цінник – $ 650.


Не пропустіть