Відтепер Viber знає, хто вам телефонує: як працює нова функція ідентифікації абонентів

Viber тепер дозволяє дізнатися, хто ховається за незнайомим номером. Завдяки новій функції «Ідентифікація абонентів» ви більше не будете гадати, хто намагається вам додзвонитися.

Компанія Viber офіційно оголосила про запуск цієї функції для користувачів Android. Вона працює як під час вхідних дзвінків через Viber, так і через мобільну мережу. Тепер не тільки попередження про потенційно небезпечні дзвінки, а й можливість ідентифікації власника номера.

На сьогодні лише 10% користувачів отримали доступ до цієї функції, але протягом місяця її планують зробити доступною для всіх користувачів Android.

Як це працює

Коли вам телефонують, система показує ім’я абонента, засноване на тому, як його зберегли інші користувачі Viber. Після завершення дзвінка у вас є кілька опцій:

  • Набрати номер ще раз;
  • Повідомити про спам;
  • Розпочати чат;
  • Зберегти контакт.

За даними опитування Rakuten Viber 2024 року, більшість з нас не відповідає на дзвінки з невідомих номерів. Нововведення обіцяє змінити цю тенденцію.

Як активувати функцію

Для активації нової функції необхідно оновити Viber до версії 22.7.0 і виконати наступні кроки:

  1. Відкрийте Viber та натисніть «Додатково».
  2. Перейдіть у «Параметри».
  3. Виберіть «Виклики й повідомлення».
  4. Знайдіть «Ідентифікація абонентів» і включіть цю функцію.

І все, тепер ви готові бачити імена незнайомих абонентів під час вхідних дзвінків!

Номери телефонів, про які інші користувачі Viber повідомляли як про спам, будуть позначені відповідним чином. Якщо ви відповіли на дзвінок від спамера, варто натиснути кнопку «Скарга» під час або після дзвінка, щоб допомогти вдосконалити функцію та забезпечити захист інших користувачів.

Viber робить крок вперед у забезпеченні безпеки своїх користувачів. Тепер з новою функцією ідентифікації абонентів ви завжди будете знати, хто телефонує, і зможете уникнути неприємних розмов зі спамерами.


Не пропустіть