Відомий інсайдер повідомив, що OnePlus має випустити компактний телефон вже найближчим часом

У світі смартфонів є багато телефонів, і всі вони мають різні функції. Якщо ще 10 років тому телефони з екранами більше ніж 5 дюймів вважалися гігантськими, то зараз можна сказати, що телефони з 5,7-дюймовими екранами є стандартними. Хоча деякі люди обожнюють маленькі телефони, виробники починають випускати все менше і менше телефонів з маленькими дисплеями. Наприклад, Apple випустила 5,4-дюймовий iPhone 12 Mini, а потім поклала цю серію на полицю з виходом iPhone 14.

Найбільша причина цього насправді пов’язана зі зміною того, як люди користуються своїми телефонами. До появи смартфонів люди часто здійснювали голосові дзвінки, але зараз більшість надає перевагу текстовим повідомленням. Оскільки літери на клавіатурі телефонів з великими екранами більші, користувачам не складно набирати текст на них.

Попри те, що великі екрани мають певні переваги, важливо зазначити, що тим, у кого маленькі руки, може бути незручно користуватися телефоном з великим екраном, а Samsung, з іншого боку, продовжує випускати компактні телефони. Наприклад, Galaxy S21, S22, S23 і S24 мають порівняно невеликі екрани розміром 6,1 або 6,2 дюйма.

Digital Chat Station опублікував пост на Weibo, в якому йдеться про те, що OnePlus також готується випустити телефон з невеликим екраном. Важливо пам’ятати, що на даний момент це попередня інформація, оскільки назва моделі, характеристики та дата випуску телефону невідомі. У найближчі місяці OnePlus може випустити телефон з маленьким екраном.

Компактні телефони були забуті на довгий час, і це хороша новина, оскільки компанії намагаються їх повернути. Модель Xiaomi 13 – це компактний телефон, який має 6,36-дюймовий екран. Відповідно, Xiaomi 14 має такий самий розмір екрана і, попри те, що це крихітний телефон, видає чітке зображення з щільністю пікселів 460 ppi. OnePlus має вийти на ринок з конкурентною пропозицією проти Xiaomi.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть