Глобальний дебют серії Xiaomi 14 відбудеться на 25 лютого: чого чекати від презентації

Компанія Xiaomi підтвердила, що виведе свої флагманські смартфони серії Xiaomi 14 за межі Китаю наприкінці цього місяця. Світова прем’єра серії Xiaomi 14 відбудеться в неділю, 25 лютого, в Барселоні, напередодні виставки MWC, яка розпочнеться на день пізніше. Судячи з тизерів, ми можемо очікувати дебют довгоочікуваної моделі Xiaomi 14 Ultra.

Судячи з тизеру, ми побачимо Xiaomi 14 Ultra поряд з більш компактним Xiaomi 14. Ми бачили повідомлення про те, що 14 Pro, на жаль, не вийде за межі Китаю.

Цільова сторінка на офіційному сайті Xiaomi дражнить “новим поколінням оптики Leica, що досягає нових висот”, що, швидше за все, означає ширшу змінну діафрагму на основній камері 14 Ultra, про яку ходять чутки. Очікується, що Xiaomi 14 Ultra отримає чотири 50-Мп камери з основним сенсором Sony LYT-900 зі змінною діафрагмою f/1.6-f/4.0 порівняно з попередньою моделлю Xiaomi 13 Ultra, яка мала діафрагму f/1.9 – f/4.0. Очікується, що до серії Xiaomi 14 також приєднається Android-планшет Xiaomi Pad 7.

Джерело Mi.com

Не пропустіть