Відео нової Dota Underlords виклали в Мережу

Поки йшла конференція на E3, в мережі з'явилося відео геймплею нової гри по всесвіту Dota, над якою працює Valve

В інтернет виклали відеоролик тривалістю 10 хвилин, на якому зображений ігровий процес Dota Underlords.

Імовірно, це ранній білд нової гри Valve, призначений для мобільних пристроїв. Графіка і в цілому загальний вид гри все ще можуть змінитися. Геймплеєм поділився один з її бета-тестерів. На відео можна помітити, що основа Dota Underlords залишиться такою ж, як в Dota Auto Chess – популярної китайської модифікації до Dota 2, але є і відмінності.

Так, в грі з’являться персонажі Pudge, Bloodseeker, Arc Warden і Warlock, нові предмети і нова механіка їх отримання. Раніше Valve підтвердила, що працює над окремою від Dota Auto Chess версією гри в рамках всесвіту Dota, тільки без участі розробників китайського моду.

За деякими даними, компанія намагалася домовитися з Drodo Studio про співпрацю, але щось не зрослося, і Valve вирішила зайнятися грою самостійно. Минулого місяця компанія зареєструвала торговельну марку Dota Underlords. Анонс гри очікується на The International 2019, міжнародному турнірі з Dota 2, який пройде з 16 по 25 серпня в Шанхаї. Тим часом Dota Auto Chess недавно отримала мобільну версію і вже доступна на платформах Android і iOS.


Не пропустіть