Відбулася презентація першого лазерного TV з “розумною” камерою

Компанія Hisense презентувала новий проєкційний лазерний телевізор під назвою L9F. Пристрій представлений у двох версіях з діагоналлю екрана 80 і 75 дюймів. Оригінальною особливістю телевізора є вбудована “розумна” камера, яка працює з використанням алгоритмів штучного інтелекту.

Відзначається, що обидві модифікації телевізору мають якість зображення 4K та працюють на 4-ядерному процесорі MediaTek MT9639. Пристрій обладнаний трьома гігабайтами оперативної пам’яті. Розмір вбудованої пам’яті складає 128 гігабайтів.

Вбудована камера телевізора має дозвіл Full HD. Вона встановлюється під різними кутами нахилу в діапазоні 35 градусів і може використовувати як дзеркало. У телевізорі вбудований мікрофон, який дозволяє управляти пристроєм за допомогою голосу і здійснювати відеодзвінки. Також модуль використовується для занять фітнесом при підтримці спеціального додатка.

Ціна 75-дюймової версії Hisense L9F становить $ 2141, а версія з 80-дюймовим екраном обійдеться в $ 3059.

Як раніше писав ITsider, компанія Hisense розширила своє портфоліо новою категорією продуктів – ігровими моніторами. Китайський виробник анонсував свій модельний ряд “Hardcore Gaming Monitor” на міжнародній виставці International Display Expo.

Джерело gizchina.com

Не пропустіть