Viber додав цікаву фішку у месенджері для українців

Viber запускає маски доповненої реальності для українців

Тепер українські користувачі зможуть знімати та відправляти один одному фото й відео з масками доповненої реальності прямо в додатку Viber. Серед перших масок, доступних на платформі – ексклюзивна маска для України з петриківським розписом в декількох варіантах: неонова, традиційна і у вигляді чорно-білого татуювання – блекворк.

Rakuten Viber, світовий лідер з обміну повідомленнями та голосової комунікації, додає маски доповненої реальності (Augmented reality, AR) в додаток Viber в Україні. Маски з’явилися в Viber завдяки партнерству з Snap Inc (розробник Snapchat, світовий лідер у сфері AR-масок). Незабаром в додатку можна буде додати також Bitmoji від Snap – персональні мультиплікаційні версії аватарів. Їх можна буде вставити в фото і відео або відправити замість стікерів.

З масками доповненої реальності спілкування буде веселим та незабутнім. За допомогою масок можна буде зняти фото й відео, відправити його друзям в Viber або зберегти в телефоні. AR-маски реагують на найменші мімічні рухи людини – при зніманні фото та відео можна посміхнутися або підморгнути, маска повторить рухи обличчя.

Компанія планує додати в месенджер 300 нових масок і фільтрів до кінця року, одночасно на сервісі буде доступно до 30 масок. Серед тих, які вже з’явилися – спеціальна маска для України з петриківським розписом у трьох варіантах.

Петриківський розпис знайомий кожному українцеві, це один з найбільш впізнаваних національних орнаментів. У Viber на петриківку подивилися по-новому: тут можна приміряти на себе традиційний розпис, трендове неонове забарвлення і чорно-біле татуювання з Петриківкою – “блекворк”. Ця маска була створена за участю українських компаній – студії по розробці AR-фільтрів і масок FFFACE.ME та креативного агентства Taktika.

Нова функція буде представлена різними типами масок. Серед них: б’юті-фільтри, маски, які додають текстури – татуювання, графіку, пір’я – на обличчя і тіло, маски-ігри, маски, що змінюють образ, і багато інших.

“За останні півтора року спілкування в усьому світі перемістилося в онлайн, як і наша потреба в самовираженні. Viber – найпопулярніша комунікаційна платформа в Україні. Ми хочемо дати кожному українському користувачеві можливості для реалізації творчого потенціалу, на цей раз за допомогою технології кращих AR-масок.
Впевнені, що за допомогою фотографій та відео з масками користувачі зможуть по-новому виражати себе, передавати настрій й підтримувати зв’язок зі своїми близькими. До запуску ми додали в додаток окрему маску зі стилізацією петриківського розпису, щоб показати українські національні орнаменти з іншого боку – трендового і для повсякденного спілкування “, – говорить Атанас Райков, старший директор в регіоні EMENA, Rakuten Viber.

Компанії також зможуть створювати брендовані маски в Viber. Всесвітній фонд дикої природи, ФК Барселона і Всесвітня організація охорони здоров’я – серед перших партнерів Viber, які додали свої маски. У майбутньому в додатку з’являться і маски, створені спільно з українськими партнерами.

Для того, аби скористатися AR-фільтрами та масками, натисніть на значок камери на нижній панелі у вікні відкритого чату – для створення фото, відео або gif з ефектом доповненої реальності

Не пропустіть