Вчені закликають захистити людство від 4G і 5G

Розвиток мереж нового покоління викликає все більше запитань стосовно їхньої безпеки для нашого здоров'я

Представники руху International EMF Scientist Appeal знову звернулися до ООН із закликом досліджувати потенційний біологічний вплив, який сучасні технології зв’язку 4G і 5G можуть надати на живі організми, і в тому числі на людей. Вони вважають, що уряд ігнорує велику кількість наукових досліджень, котрі чітко підтверджують негативні наслідки нових технологій зв’язку.

Рух International EMF Scientist Appeal було створено ще в 2015 році. Тоді в ньому взяли участь 244 вчених з 42 країн світу, які вважали, що для захисту здоров’я людей від електромагнітного випромінювання потрібні більш жорсткі захисні заходи, ніж передбачалося.

Доктор наук Рональд Мельник стверджує, що масштабне дослідження вартістю $ 30 млн, проведене лабораторією NTP на тваринах, встановлює зв’язок між випромінюванням, що генерується стільниковими телефонами і бездротовими пристроями, і онкологічними захворюваннями.

«Результати дослідження показують, що початкове припущення про те, що радіочастотне випромінювання ніяк не впливає на розвиток онкології і не має ніяких шкідливих наслідків для здоров’я, явно помилково», – каже Мельник.

Як повідомляють вчені, зараз проблема стоїть особливо гостро. Більш щільне розміщення антен 4G / 5G в житлових районах, більш високі робочі частоти і зростання кількості випромінювання з космосу, що генерується наростаючим числом супутників — все це сильно погіршує ситуацію і робить сильний негативний вплив на здоров’я людей. Нагадуємо, що ще в 2011 році Агентство з дослідження раку класифікувало радіочастотне випромінювання як можливий канцероген.


Не пропустіть