Valve анонсувала нову Counter-Strike 2

Valve таки анонсувала Counter-Strike 2. Чутки про те, що компанія представить нову гру, ходили по мережі останнім часом, але до кінця в цей анонс вірили не всі.

Гру зробили на графічному рушії Source 2. Проект вийде як безкоштовне оновлення CS:GO. У компанії розповіли, що всі предмети з попередньої версії шутера перекочують у нову гру і стануть ще кращими.

“Counter-Strike 2 – це капітальний ремонт кожної системи і кожного елемента CS”, – Valve.

Новий рушій дозволив покращити освітлення, ефекти та текстури. Візуально карти почали виглядати інакше, деякі з них перероблені з урахуванням можливостей Source 2.

Особливу увагу приділили ефекту диму, тепер використовуються динамічні об’ємні частинки, які реагують на світло, постріли та вибухи. Крім того, тепер дим буде розходитися через відчинені двері та вибиті вікна, спускатися і підніматися сходами, тягтися коридорами і змішуватися з димом від інших гранат.

Також у Valve розповіли, що пересування, стрілянина та кидки більше не залежать від частоти оновлення сервера.

«Раніше сервери розраховували зміни на карті лише з певними інтервалами – тиками. Нова архітектура дозволяє серверу Counter-Strike 2 миттєво дізнаватися, що ви зробили крок, зробили постріл або кинули гранату. В результаті і рухи, і стрілянина стали більш чуйними, а гранати завжди летять однаковою траєкторією», — Valve.

Були перероблені і звуки: вони краще передають оточення, більш помітні і дають більше інформації.


Не пропустіть