В Xiaomi назвали дату прем’єри геймерських ноутбуків Mi Gaming

Стала відома дата презентації новинок та деякі ключові характеристики. Виробник обіцяє високу продуктивність і відмінну автономність

Підтвердилися чутки про те, що Xiaomi готує до виходу нове покоління геймерських ноутбуків Mi Gaming. Про це повідомила сама компанія, розмістивши на своїй офіційній сторінці в Weibo рекламний постер.

Відомо, що портативні комп’ютери Xiaomi Mi Gaming будуть представлені на спеціальному заході 4 серпня в рамках ігрової виставки ChinaJoy, яка пройде в Шанхаї з 2 по 5 серпня. В описі до постеру повідомляється про високу продуктивність, відмінну автономність та ефективну систему охолодження. Проте будь-які характеристики не розкриваються.

Раніше ряд зарубіжних ЗМІ повідомляли про те, що майбутні ігрові ноутбуки Xiaomi будуть оснащені графічними прискорювачами GeForce GTX 1660 Ti і GeForce RTX 2060, а також екраном з частотою 144 Гц. Остання особливість вже підтверджена офіційно. Заступник генерального директора Xiaomi Group повідомив, що ноутбуки надійдуть у продаж відразу ж після анонсу.

Xiaomi вперше представила свій ігровий ноутбук в березні 2018 року. Тоді було дві модифікації з відеокартами GeForce GTX 1050 Ti і GeForce GTX 1060.


Не пропустіть