В Google Assistant з’явилася унікальна функція

Раніше голосовий помічник підтримував тільки читання звичайних SMS-повідомлень або повідомлень сервісу Hangouts

Голосовий помічник Google Assistant завжди вмів читати SMS, відправлені через стандартний додаток «Повідомлення» в операційній системі Android або сервіс Hangouts. Але мільярди користувачів у всьому світі користуються сторонніми мессенджерами для повсякденного спілкування. Ці програми не підтримувалися Google Assistant (деякі дозволяють відправляти, але не читати повідомлення). Схоже, тепер це змінилося.

Раніше, якщо користувач говорив Google Assistant «прочитай мої повідомлення” (read my messages), голосовий помічник прочитував лише звичайні SMS-повідомлення і пропускав безліч вхідних повідомлень з інших додатків, таких як Telegram, WhatsApp, Viber, Slack, Discord тощо. Редактори видання Android Police помітили, що останнім часом (перевірка можливості здійснювалася протягом декількох днів) Google Assistant відповідає на подібні команди по-іншому і повноцінно взаємодіє зі сторонніми мессенджерами, дозволяючи не лише читати повідомлення, але і відразу ж відправляти відповіді.

Для читання вхідних повідомлень через Google Assistant необхідно дозволити голосовому помічнику отримати доступ до читання повідомлень. Оскільки Google Assistant вбудований в додаток Google, надати дозвіл потрібно безпосередньо програмі.

Google Assistant покаже останні вхідні повідомлення і прочитає їх користувачеві вголос, включаючи назву месенджера, з якого воно було відправлено, та ім’я відправника. Потім голосовий помічник запропонує вручну надрукувати або голосом продиктувати відповідь. По завершенню відповідь негайно відправляється, і вихідне повідомлення буде позначено як прочитане. Після цього повідомлення просто зникає.

Повідомлення, які містять в собі зображення, відеофайли й аудіонотатки Google Assistant прочитати не може.


Не пропустіть