В гаджетах Samsung з’явиться графіка AMD

Графічні IP-ядра і передові технології Radeon від ARM з'являться в майбутніх процесорах лінійки Exynos.

Компанії Samsung і AMD оголосили про багаторічне стратегічне партнерство в області високопродуктивних графічних технологій з наднизьким енергоспоживанням на базі передових рішень AMD Radeon.

В рамках угоди Samsung планує ліцензувати графічні IP-ядра AMD і інтегрувати їх в майбутні однокристальні системи Exynos для мобільних пристроїв, включаючи смартфони.

На думку двох виробників, співпраця між Samsung і AMD прискорить інновації в технологіях мобільної графіки і допоможе підняти мобільні обчислення на новий рівень. Південнокорейський технологічний гігант анонсував готовність до «проривних змін» і випуску «інноваційних графічних продуктів».

«Впровадження наших графічних технологій Radeon на ринках ПК, ігрових приставок, хмарних систем і високопродуктивних обчислень значно зросла, і ми раді співпрацювати з лідером галузі Samsung для прискорення графічних інновацій на ринку мобільних пристроїв.

Це стратегічне партнерство розширить присутність нашої високопродуктивної графіки Radeon на мобільному ринку, істотно збільшивши призначену для користувача базу і екосистему розробки Radeon», – із заяви генерального директора AMD Лізи Су (Lisa Su). Коли Samsung почне використовувати графіку Radeon в фірмових процесорах і в яких пристроях вона дебютує – не повідомляється.


Не пропустіть