В бюджетний iPhone 9 встановлять дисплей і процесор з iPhone 7

Бюджетна версія iPhone 9 за своїми технічними характеристиками буде мало чим відрізнятися від iPhone 7, так як запозичить у колишньої моделі процесор і дисплей. Про це повідомив відомий програміст Гільєрмо Рембо.

Програміст вивчив середовище розробки Xcode 10. У додатку є опція iPhone xx, в якій можна знайти пристрої iPhone9,7; iPhone9,8; iPhone9,9. До першої моделі прописані технічні характеристики.

З огляду на, що діагональ екрану пристрою складає 6,1 дюйма, а оператори теж шифрують його як N84, розробник прийшов до висновку, що це і є бюджетний iPhone 9.

З опису програмісту стало ясно, що гаджет отримає процесор A10 і дисплей DCI-3. Таким чином, з технічної точки зору iPhone 9 представлятиме собою iPhone 7, але тільки з іншим дизайном.

Апарат також отримає 3 Гб оперативної пам’яті, підтримку двох сім-карт, і функцію Face ID. Перевірити доводи програміста можна буде після офіційної презентації нових iPhone. Вона відбудеться 12 вересня.

Якщо прогноз збудеться, то Apple підтвердить використання старих комплектуючих для нових пристроїв. Нещодавно в компанії також повідомили про плани закуповувати їх в Китаї.


Не пропустіть