В Apple Maps з’явилася нова функція для водіїв

Користувачі Apple Maps нарешті отримають можливість залишати на карті позначки.

Можливість залишати звіти про інциденти, які сталися під час поїздки на машині, були відмінною рисою Waze і Google Maps протягом багатьох років, і тепер ця функція нарешті з’явиться в Apple Maps. Як зазначає Roadshow, бета-версія iOS 14.5 принесе власникам смартфонів Apple цілу низку поліпшень і нововведень, зокрема вона оновлює Apple Maps, щоб водії могли повідомляти про важливі події в дорозі.

Користувачі можуть повідомляти про аварії або небезпеки на дорозі за допомогою Siri або Apple CarPlay. Для цього водію або пасажирам необхідно сказати Siri «Попереду аварія» або «Тут стоять поліцейські». Заявити також можна про небезпеку або перевірку швидкості. Потім на екрані з’явиться кнопка «Повідомити».

Крім звітів про інциденти для Карт, iOS 14.5 приносить функцію, яка дозволяє розблокувати iPhone через Face ID навіть якщо ви в масці (ця опція доступна власникам Apple Watch). Крім того, апдейт приносить можливість вибрати альтернативний сервіс як засіб відтворення музики за замовчуванням та підтримку контролерів Xbox Series X і PlayStation 5.

Джерело engadget

Не пропустіть