В Apple App Store з’явиться емулятор PlayStation, Nintendo, Sega та інших консолей

Нещодавно Apple здивувала всіх нас, непомітно змінивши правила App Store, щоб дозволити емулятори. Раніше емуляція консолей та інших систем на iPhone означала необхідність додаткового завантаження програм, але цього не сталося. Зараз ми вже бачимо, як емулятори з’являються на платформі, але сьогоднішня новина є дійсно важливою.

Provenance, популярний багатоплатформовий емулятор для iOS і tvOS, офіційно з’являється в App Store. У розмові з iMore провідний розробник Джозеф Маттіелло (Joseph Mattiello) сказав, що його команда “працює над релізом”. Однак він уточнив: “Мені потрібно дослідити ці нові правила перед подачею в App Store, а також поліпшити деякі питання якості життя. Крім того, мені потрібно змінити деякі речі, щоб відповідати правилам App Store, наприклад, згадати про ‘бета-версію'”. Іншими словами, може пройти деякий час, перш ніж Provenance з’явиться у фірмовому магазині Apple.

Проте, коли це станеться, Provenance стане величезною знахідкою для шанувальників емуляції. Подібно до мегапопулярного пакета для емуляції RetroArch, Provenance пропонує безліч сервісів для емуляції в одному пакеті. Це означає, що одна програма може емулювати десятки консолей, включаючи багато популярних платформ Nintendo і Sony. Ви можете переглянути повний список того, що пропонує Provenance на даний момент, за посиланням. Там же ви побачите, що підтримка Nintendo DS, PlayStation 2 та Sega Dreamcast наразі знаходиться в розробці.

Наразі використання Provenance на iPhone вимагає його додаткового завантаження, з яким більшість користувачів iPhone не знайомі. Наявність програми в App Store познайомить мільйони людей з емуляцією на iPhone, які, ймовірно, ніколи не робили цього раніше.

Тепер, коли двері відчинені, ми очікуємо, що емулятори почнуть з’являтися на iPhone шаленими темпами.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть