Українцям гарантували кращу якість інтернету

У світі стрімко росте кількість держав, у яких інтернет та мобільний зв’язок високої якості визнань базовою потребою людини, і це справді так, адже сучасний світ робить ці послуги необхідністю. Відтепер це визнано базовою потребою і в Україні, і відтепер якість надання цих послуг буде контролюватися державним регулятором.

У Верховну Раду України був поданий проект закону під номером 4465, яким передбачається надання законодавчого визначення “моніторингу якості послуг мобільного зв’язку”. Також передбачається визначення суб’єкту господарювання НКРЗІ, як уповноваженого щодо проведення такого систематичного моніторингу якості вищеназваних послуг.

Також законопроект повинен регламентувати посилення державного контролю якості усіх мобільних операторів, які працюють в Україні. Для цього, серед іншого, планується проведення позапланових перевірок з боку НКРЗІ. Завдяки цьому вдасться добитися створення єдиного механізму для контролю якості мобільних послуг, які надаються українцям.

Завдяки цьому законопроекту громадяни будуть забезпечені мобільним інтернетом максимальної швидкості та якості, але і стандартний, широкосмуговий інтернет також повинен стати швидшим та стабільнішим. Особливо важливо жителям населених пунктів з нестабільним або невеликим покриттям, у яких часто виникають проблеми зі швидкістю та стабільністю підключення.

Не пропустіть