Український хмарний сервіс Boosteroid зробив можливим геймінг Xbox Game Pass на смартфоні

Xbox об’єдналася з Boosteroid, хмарним ігровим сервісом, щоб зробити ігри Xbox для ПК доступними для більшої кількості людей. Це партнерство, про яке було оголошено минулого року, тепер приносить новий набір ігор для ПК на Boosteroid, включаючи такі ігри, як “Deathloop”, серія “Dishonored”, “Gears 5”, “Ghostwire: Tokyo” та “Pentiment”. Це означає, що геймери зможуть грати в ці ігри навіть на своїх смартфонах та планшетах.

Щоб почати грати в ці ігри на Boosteroid, гравці повинні мати гру в Microsoft Store, яка може бути придбана через PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate або пряму покупку. З підпискою на Boosteroid гравці входять в систему, вибирають гру для Xbox, в яку вони хочуть пограти, з бібліотеки Boosteroid і починають грати. Це дозволяє грати на різних пристроях, таких як ПК, смартфони та планшети, і включає такі функції, як перехресна гра та перехресне збереження з консолями Xbox та ПК з Windows.

Boosteroid дозволяє грати в ігри на різних пристроях, не потребуючи потужного ПК чи великого обсягу пам’яті. Він використовує віддалені сервери для запуску ігор і транслює їх на ваш пристрій. Це дає змогу грати у вимогливі ігри на простіших пристроях. Щоб користуватися Boosteroid, вам потрібне гарне підключення до інтернету та підписка.

Партнерство з Boosteroid є частиною більш масштабних зусиль Xbox, спрямованих на те, щоб зробити ігри доступнішими та запропонувати більше можливостей вибору, де і як грати в ігри. Xbox також співпрацює з іншими хмарними ігровими сервісами (EE, NVIDIA GeForce NOW, Nware та Ubitus) по всьому світу, щоб забезпечити трансляцію ігор від Xbox Game Studios, Bethesda та Activision Blizzard.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть